7. Ulusal Çocuk Ortopedisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Mayıs - 20 Mayıs 2023

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
kongre2023.cod.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Uzun bir aradan sonra düzenlenecek olan, yüz yüze kongremize sizleri davet etmekten büyük onur duyuyorum. Öncelikle bu zor görevi kabul eden sayın Muharrem Yazıcı ve kongre sekreterimiz Güney Yılmaz’a teşekkür etmek isterim. Eminim yirminci yılını tamamlayacak olan Çocuk Ortopedisi kongremiz kendine yakışır bir katılım ve bilimsel altyapı ile tamamlanacaktır.

Kongreler, bilimsel ürünlerin ortaya koyulmasında önemli platformlardır. Genç meslektaşalarımız ile tecrübeli hocalarımızın bu platformda bir araya gelerek bilimsel ve özgün çalışmalar sunması ve tartışması yeni çalışmalar için önemli bir motivasyon oluşturacaktır. Ümit ediyorum düzenlenecek kongremize ulaşacak akademik çalışmalarla bu ortam yakalanacak ve gelecek kongreler için bir temel oluşturulacaktır.

Türkiye’mizin coğrafi avantajlarından yararlanarak, kongremize tüm komşu ülkelerin katılımının sağlanması ve meslektaşlarımız ile işbirliğinin geliştirilmesi son derece önemlidir. Bu yıl yapılan organizasyonun gelecek kongrelerimiz için de önemli bir temel taşı olacağına inanıyorum. Emeği geçen hocalarıma teşekkür ediyorum

Türkiye’de çocuk ortopedisinin gelişimine emek veren hocalarımızdan aldığımız bayrağı daha ileriye taşımak temel hedeflerimizdendir. Bu amaçla yoğun bir yükün altına giren Kongre Başkanına, sekreterine, düzenleme kuruluna ve tüm katılımcılara şimdiden iyi bir kongre dileklerimi iletiyorum. Saygılarımla

Muharrem İnan
Çocuk Ortopedisi Derneği Başkanı


Değerli meslektaşlarım,

Sizleri 7. Çocuk Ortopedisi Kongresine davet etmekten büyük bir mutluluk duyuyorum.

2002 yılında, 1. Ortopedi ve Travmatoloji Buluşması kapsamında ilkini düzenlediğimiz kongremizin sekreterliği görevini üstlenmiştim. 20 yıl sonra tarafıma tevdi edilen kongre başkanlığı görevini büyük bir onur ve gururla kabul ettim. Bu takdir ve tercihleri için Derneğimiz yönetim kuruluna şükranlarımı sunuyorum. Kongre sekreterimiz Dr Güney Yılmaz’la birlikte düzenleme kurulu ve bilimsel komite üyelerimizin destekleriyle bilimsel açıdan doyurucu, sosyal açıdan unutulmaz bir kongre düzenlemek için tüm gayretimizle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ancak bir kongreyi başarılı yapan asıl faktör katılımcıların ilgi ve desteğidir. Fiziksel katlımınız yanında bilimsel çalışmalarınızla kongremize destek vereceğinizden eminiz. Kongremize uluslar arası bir kimlik kazandırmak istiyor ve bunun için çok ciddi girişimlerde bulunuyoruz. Kongremizi, sadece Türkiye Çocuk Ortopedistleri için değil , Balkanlardan Kafkasya’ya Ortadoğudan Kuzey Afrika’ya geniş bir coğrafyadaki meslektaşlarımız için bir buluşma noktası haline getirmek arzusundayız.

Kısa zaman içinde detaylarını sizlerle paylaşacağımız programızla, gelecek yıl baharı hep birlikte Antalyada karşılamak, unutulmaz anılar devşirmek dileğiyle...

Sağlıkla kalın,

Dr. Muharrem Yazıcı
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.