Yüz Plastik Cerrahi Derneği 17. Ulusal Kongresi

KONGRE TARİHİ
08 Aralık - 10 Aralık 2023

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Kaya Thermal Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ypcd2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 8-10 Aralık 2023 tarihlerinde İzmir’de düzenlenecek olan 17. Ulusal Yüz Plastik Cerrahi Kongresi’ne davet etmenin mutluluk ve heyecanını taşımaktayız. 2005 yılında kurulan Derneğimiz, hızlı bir devinim içinde büyük gelişme göstererek yıllar içinde 600 üyesi olan büyük bir derneğe dönüştü. Bu konudaki başarının mimarı, kurucu hocalarımız, onların yetiştirdiği öğrenciler ve yüz plastik cerrahisine yoğun ilgi duyan meslektaşlarımızdır. Özellikle son 5 yılda Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği tarafından düzenlenen ulusal toplantılarda da en büyük ilgi yüz plastik cerrahisi üzerinedir. Son yıllarda düzenlenen kongrelerimizin gittikçe artan başarısı bizleri bu sene daha da iddialı bir program yapma konusunda heyecanlandırdı.

Bu toplantıda rinoplasti ve yüz plastik cerrahisinde dünyanın en önemli ülkesi haline gelen ülkemizdeki en yetkin ve tanınmış Hoca ve meslektaşlarımızın yanısıra; Johns Hopkins Hastanesi Yüz Plastik Cerrahi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Patrick Byrne, İskenderiye Üniversitesi’nden Prof. Dr. Hossam Foda ve Portekiz’den Dr. Carlos Neves davetli konuşmacılarımız olarak toplantıya renk katacaklardır. Ayrıca her geçen gün deneyimlerini arttıran ve bunu bizlerle paylaşmasını beklediğimiz genç meslektaşlarımızı, çeşitli üniversitelerde ve eğitim hastanelerinde ihtisas yapan asistan arkadaşlarımızı yüz plastik cerrahi konusunda çalışmalarını sunmak veya bilgilerini arttırmak için bekliyoruz.

Ana salondaki tüm sunumlar simultane çeviri yardımıyla Türk ve yabancı misafirlerimizin toplantıyı daha iyi izlemesine olanak sağlayacak ve toplantının uluslararası olmasına olanak sağlayacaktır. Bu nedenle sadece Türkiye değil, komşu ve diğer ülkelerdeki arkadaşlarınızı da bu toplantıya davet etmenizi önemle rica ediyoruz.

Türkiye’nin yaşam kalitesi açısından en güzel şehri olan İzmir’de sizleri 8-10 Aralık 2023 tarihlerinde ağırlamak bizleri hem çok sevindirecek hem de onurlandıracaktır.

Saygılarımızla,

Düzenleme Kurulu:

Prof. Dr. Fazıl Apaydın
Kongre Başkanı

Doç. Dr. Sercan Göde
Kongre Genel Sekreteri

Doç. Dr. İsa Kaya
Kongre Genel Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.