7. Ulusal Fıtık Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Ekim - 06 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Grand Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.fitik2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

7. Ulusal Fıtık Kongresini 3-6 Ekim 2019 tarihleri arasında Wyndham Grand Hotel - İzmir’de gerçekleştireceğiz.

Her seferinde olduğu gibi bu kongrede de konusunda saygın yerlere sahip uluslararası ve ulusal konuşmacılar panel ve konferanslarla güncel bilgilerini bizlerle paylaşmaya devam edecekler. Diğer taraftan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ameliyathanelerinden kongre merkezine aktarılacak olan ameliyatlar sayesinde yetkin fıtık cerrahlarının yaklaşım biçimlerini, kullandıkları teknikleri ve çözüm önerilerini canlı olarak izleyeceğiz.

Ana temasını "Fıtık Cerrahisinde Güncel Yaklaşımlar'" olarak belirlediğimiz bu kongremizde minimal invaziv girişimler, robotik cerrahi gibi bir çok konuyu ele almayı planlıyor ve kapsamlı bir kongre programı üzerinde yoğun olarak çalışıyoruz.

Genç meslektaşlarımızın bilgi düzeylerini arttırmak ve yüksek bir motivasyonla kongrede yer almalarını teşvik etmek üzere ilk defa kadavra kursu programını başlatmış bulunuyoruz.

7. Ulusal Fıtık Kongresini İzmir gibi merkezi ve ulaşımı kolay bir şehirde düzenlerken, sizleri bu önemli bilimsel aktiviteye davet etmekten büyük onur ve mutluluk duyuyoruz.

Kongre web sayfası olan https://www.fitik2019.org yanı sıra, iletişimde ve bilgi paylaşımında önemi yadsınamayacak olan diğer sosyal medya hesaplarını da kısa sürede aktif hale getireceğiz.

Fıtık Derneği Yönetim Kurulu ile birlikte yürüteceğimiz çalışmaların daha önce olduğu gibi Türk cerrahi hayatına katkıda bulunmasını dileriz.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.