Uluslararası 21. Parazitoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
28 Eylül - 03 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Çeşme, İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Grand Hotel Ontur

KONGRE WEB SİTESİ
www.parazitoloji2019.org
DAVET
Türkiye Parazitoloji Derneği Yönetim Kurulu’nun 26.02.2019 tarihli toplantısında, alınan karar gereği sizleri, İzmir Çeşme’de Grand Hotel Ontur’da 28 Eylül-3 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenecek olan Uluslararası 21. Parazitoloji Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Bu kongremizde ayrıca, 22 Eylül 2018 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurulumuzda alınan karar ile değiştirilen tüzük maddesi gereğince seçimli “Dernek Genel Kurulu” da gerçekleştirilecektir. Genel Kurul ilk toplantısı 23 Eylül 2019 tarihinde yapılacak ve ilk toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı kongremizin üçüncü günü olan 30 Eylül 2019 tarihinde yapılacaktır.

Kongre yeri ve tarihleri konusunda gecikme, hepimizi bir arada ağırlayabilecek, yeterli teknik donanıma sahip ve fiyatı uygun olan bir otel bulmak için oldukça uğraşmak zorunda kalmamızdan kaynaklanmıştır. Eylül 2018 tarihinden beri yaptığımız çalışmalar, en uygun fiyat teklifini veren, yeni yapılmış bir kongre merkezine sahip olan bu otelde karar kılmamızı gerektirmiştir.

Bilindiği üzere hem tıbbi hem de veteriner hekimlik alanında yaşanan hızlı bilimsel gelişmeler kendi alanlarında çalışan bilim insanlarımız tarafından takip edilmekte ve bilim alanımızın en önemli etkinliği olan Ulusal Kongrelerimizde bu gelişmeler ve yenilikler paylaşılmakta, yeni işbirlikleri kurulmaktadır. Bu kapsamda, gerek ülkemizde gerekse yurtdışında çeşitli konular üzerinde çalışan bilim insanlarının buluşma ortamı olan bu toplantıda başta genç arkadaşlarımız için olmak üzere birçok fırsatın ve yeni proje olanaklarının bulunabileceği açıktır.

Bu düşünceler ışığında, BÜTÜN ÜYELERİMİZİN ve diğer meslektaşlarımızın KATILIMININ Parazitoloji camiası olarak hepimizin başarılarını arttıracağına inanıyor ve bu sahil ilçemizde sizleri aramızda görmeyi umuyor, bilimsel ve sosyal ortamımıza zenginlik sağlayacağınıza inanıyoruz.

Saygılarımızla.

Türkiye Parazitoloji Derneği
Yönetim Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.