7. Ulusal ve 3. Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi

KONGRE TARİHİ
20 Ekim - 23 Ekim 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Susesi Luxury Resort Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.surusagligi2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım;

Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği olarak iki yılda bir düzenlediğimiz Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongrelerinde amacımız bilgi ve tecrübe paylaşımını sağlamak, doğru ve güncel bilgileri meslektaşlarımıza ulaştırmaktır. 2020 yılında düzenlemeyi planladığımız kongre Covid-19 pandemisi nedeni ile yüz yüze yapılamamış ve ancak 17-20 Mayıs 2021 tarihlerinde online olarak gerçekleştirilmiştir. 6. Ulusal ve 2. Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi hayvan sağlığı alanında ilk kez düzenlenen geniş katılımlı online kongre olmuştur. Ülkemizde ve dünyada aşılanan kişilerin sayısı artıkça bu tür organizasyonlar 2021 yılının ikinci yarısından itibaren yüz yüze yapılmaya başlanmıştır. Bu gerekçelerle 7.Ulusal ve 3.Uluslararası Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongresi normal zamanında 20-23 Ekim 2022 tarihlerinde Susesi Luxury Resort Otel-Antalya'da yapılacaktır.

Bugüne kadar Çiftlik Hayvanları Hekimliği Derneği olarak düzenlediğimiz bütün Sürü Sağlığı ve Yönetimi Kongrelerinde sektörün en büyük ve en geniş katılımlı kongrelerini siz katılımcılar ve destek olan sponsorlarla birlikte başarmış olmanın gururunu yaşamaktayız. Bu kongremize de sizleri davet eder, yüz yüze bir arada olabilmenin ayrıcalığını ve mutluluğunu yaşamayı dileriz.

Saygı ve sevgilerimle

Prof. Dr. Hasan BATMAZ
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin