7. Üreme Tıbbı Cerrahisi Derneği Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Ekim - 06 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Kaya Palazzo Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.utcd2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Organizasyon Komitesi adına sizleri 3-6 Ekim 2019 tarihleri arasında Kaya Palazzo Belek, Antalya’da gerçekleştirilecek olan VII. Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Kongresi’ne davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum.

Üreme tıbbı ve cerrahisi ile uğraşan kadın hastalıkları ve doğum hekimlerimizi, aile hekimlerimizi, androloji ile uğraşan hekimlerimiz ve embriyologlarımız ile hemşire, teknisyen gibi yardımcı sağlık personellerimizi kongremizde görmek istiyoruz.

Genç bilim insanlarımızı desteklemek, her kongremizde olduğu gibi yine hedeflerimizden biri olacaktır.

Üreme tıbbı ve cerrahisi alanındaki tartışmalı ve güncel konuları, dünyadaki ve ülkemizdeki konunun liderleri ve ulusal ve uluslararası katılımcılarımız ile birlikte interaktif bir şekilde tartışarak deneyimlerini siz meslektaşlarımıza aktaracaklardır. Güncel ve oldukça doyurucu bir bilimsel program hazırlamanın yanında, sizlere çeşitli aktivite ve sosyal program içeren oldukça güzel ve heyecanlı bir kongre sunmak için tüm düzenleme ve organizasyon kurulu yoğun bir hazırlık içerisindedir.

Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği (ÜTCD) adına sizleri tarihi, doğası ve kültürü ile Türkiye’nin cennet köşesi Antalya’da ağırlayacak olmaktan büyük mutluluk duyacağız...

Saygılarımla,
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Başkanı
Prof. Dr. Bülent Gülekli

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.