DeepAIm-Radyolojide Yapay Zeka Öncü Toplantısı 2019

KONGRE TARİHİ
27 Eylül 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
İstanbul Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.deepaim.org
DAVET
1896 yılında Yıldız Askeri Hastanesi bahçesinde Cemil paşa gözetiminde ilk röntgen çekimine öncülük yapan 5. Sınıf öğrencisi Esad Fevzi’nin aynı heyecan ve duygularını sizlerle paylaşacağımız için sevinçliyiz. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi öncü rolünü üstlenerek deepAIm; Radyoji’de yapay zeka toplantısını pekçok akademik kurumun katkısıyla 27 Eylül 2019 tarihinde gerçekleştirecektir. Radyoloji’de yapay zeka öncü toplantısında radyoloji’de yapay zekanın yanında nükleer tıpta onkolojide yapay zeka, etik sorunlar, yapay zeka eğitimi konuları da tartışılacaktır. Bu interdisipliner geçiş ve ilgi nedeniyle deepAIm logosunu tasarladık.

İstanbul Üniversitesi Prof. Dr. Fuat Sezgin Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek toplantımız konuyla ilgilenen veya ilgilenmek isteyen herkese açıktır. Bu toplantı aynı zamanda tıp doktorları ve bilgisayar mühendislerinin buluşma ve kaynaşmasına ortam hazırlayacağı gibi endüstri, yatırımcı ve girişimciler içinde bulunmaz bir fırsat niteliği taşıyacaktır.

Görüşmek Dileğiyle

Prof. Dr. ATADAN TUNACI
İstanbul Üniversitesi
İstanbul Tıp Fakültesi
Radyoloji Anabilim Dalı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin