8. Ankara Aile Hekimliği Kongresi-ANKAKON 2020

KONGRE TARİHİ
25 Eylül - 27 Eylül 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.ankakon.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız;

Ankara Aile Hekimliği Derneği tarafından 8 yıldır düzenlenen Ankara Aile Hekimliği Kongresi ANKAKON, bilimsel ve sosyal içeriği ile aile hekimleri için takdir edilen bir okul niteliği kazanmıştır.

Aile hekimleri tarafından her yıl sabırsızlıkla beklenen kongremizin bu yıl COVID-19 nedeniyle 25-27 Eylül 2020 tarihinde online kongre olarak yapılacağını duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Bilimsel gelişim ve değişimin hızla gerçekleştiği günümüzde, alanlarında birbirinden değerli konuşmacılarımız, yeni gelişmeleri ve güncel bilgileri bizlerle paylaşırken biz aile hekimleri de sahada karşılaştığımız vakaları ve sorunları ve çözüm önerilerimizi tartışma olanağı bulacağız.

Zengin bilimsel programımız ve sürpriz sosyal programlarımızla yine dopdolu, keyifli, enerjik bir kongre programı hazırladık. Kongre dili Türkçe’dir. Arzu eden katılımcılar bildirilerini sunma imkanına sahiptir.

Sizleri 25-27 Eylül 2020 tarihlerinde online kongremizde görmeyi umuyoruz. Değerli katkılarınızla, her yıl olduğu gibi, başarılı bir kongreyi birlikte gerçekleştirmek, özlem gidermek ve bir arada daha iyi bir gelecek planlamak için sizleri bekliyoruz.

Mine GÜRÇİNER İREZ
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin