4. İç Hastalıkları Akademisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
29 Ekim - 31 Ekim 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
ichastaliklariakademisi.com.tr
DAVET
Değerli meslektaşlarım,

Tıbbi Araştırmalar ve Eğitim Derneği tarafından her yıl düzenlenen İç Hastalıkları Akademisi Kongresi’nin bu yıl dördüncüsü 29 Ekim - 1 Kasım 2020 tarihleri arasında Kıbrıs’ta yapılması planlanmıştı. Ancak COVID-19 pandemisi nedeniyle yaşamakta olduğumuz sıkıntılı dönemden dolayı bu yıl kongremizi 29 – 31 Ekim 2020 tarihlerinde online olarak düzenleme kararı almış bulunmaktayız.

Kongremiz, iç hastalıkları alanında yapılan bilimsel aktiviteler içerisinde, zengin ve güncel bilgilerin genel dahiliyeye gönül vermiş öğretim üyeleri eşliğinde tartışılmasıyla her yıl bir adım daha öne çıkmaktadır. Ayrıca sunumların interaktif olması katılımcıların ilgisini çekmekte ve her yıl katılımcı sayısını daha da artırmaktadır.

İç hastalıkları bilim dalının; sahip olduğu geniş ve yoğun konuları nedeniyle sürekli takip edilmesi ve güncellenmesi gerekmektedir. İç hastalıkları ile ilgilenen hekimlerin yaşanan gelişime uygun şekilde kendini yenilemesi hem eğitimin standardizasyonu için hem de mesleki başarı için bir gereklilik haline gelmiştir.

Kongremizde iç hastalıkları ile ilgili olarak; poliklinikte, serviste ve yoğun bakımda karşılaşılan hem akut hastalıkların hem de kronik hastalıkların tanı, tedavi ve takip süreçleri ile ilgili en yeni bilgiler gözden geçirilecektir. Konular, en sık karşılaşılan, en çok ihtiyaç duyulan ayrıca yeni güncellenen başlıklar arasından bilimsel kurul tarafından özenle seçilmiştir.

Online şekilde planlanan kongremiz bu yönde en verimli olacak şekilde yeniden gözden geçirilmiştir. Bunun için sizlerden gelen öneriler de göz önünde bulundurulmuştur. Kongremizin en can alıcı noktası olan interaktif oturumların online kongrede de devam etmesi için teknik açıdan da üstün gayret gösterilecektir.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da sözlü ve poster bildiriler ile kongremizin bilimsel yönünün güçleneceği inancındayız. Bu nedenle kongremize gönderilen bildiriler bilimsel kurulumuz tarafından hassasiyetle değerlendirilip online olarak sizlerle paylaşılacaktır.

Keyifli bir bilimsel ortamda hep birlikte güzel bir kongre geçirmeyi diler, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Şakir Özgür Keşkek
Kongre Eş Başkanı

Doç. Dr. Meral Mert
Kongre Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin