8. Multidisipliner Baş Boyun Kanserleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
20 Mart - 21 Mart 2023

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Nirvana Cosmopolitan Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.basboyunkongresi2023.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Baş Boyun Kanserleri Derneği’nin ev sahipliği ile 20-21 Mart 2023 tarihleri arasında Nirvana Cosmopolitan Otel, Antalya’da gerçekleşecek olan “8. Multidisipliner Baş Boyun Kanserleri Kongresi”ne sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Bu kongrede baş boyun kanserlerinin en son bilgiler ışığında sunulması, hasta pratiğimize yansıyacak konuların multidisipliner bakış açısıyla tartışılması planlanmıştır.

Ayrıca kongremiz içerisinde Kulak Burun Boğaz, Radyasyon Onkolojisi ve Medikal Onkolojide uzmanlıklarını yapan genç meslektaşlarımıza yönelik alanlarında kurslar düzenlenecektir.

Her yıl düzenlenen kongremizin pratiğimize olumlu katkılarda bulunacağını ve bizleri bir araya getirerek tecrübelerimizi paylaşmamızı sağlayacağına inanıyoruz.

Katılımınız ve destekleriniz için şimdiden teşekkür eder, bu değerli kongreyi kaçırmamanızı dileriz.

Saygılarımızla,

Kongre Eş-Başkanları

Prof. Dr. Şefik İĞDEM - Prof. Dr. Nuri KARADURMUŞ - Prof. Dr. Şefik HOŞAL

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.