8. Pediatrik Probiyotik Prebiyotik Akademisi

KONGRE TARİHİ
27 Şubat - 01 Mart 2020

KONGRE ŞEHRİ
Gaziantep, Türkiye
KONGRE YERİ
Shimall Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.pediatrikppa.org
DAVET
Dokuz yıl önce Mardin’de mütevazı bir etkinlik olarak başlamıştı Akademi heyecanımız. Sonrasında Van, İstanbul, Kapadokya, Trabzon ve Antalya derken tekrar Kadim topraklara dönüyoruz.

Anadolu’nun ilk yerleşim alanlarından biri olan Gaziantep, insanlık tarihinde mayalı ekmek üretimi ile başlayan yaklaşık 6 bin yıllık geçmişe sahiptir. Pediatrik Probiyotik Prebiyotik Akademisi’nin 2020 yılı mottosu için “Beslenme Tarihi Fermantasyonla Başlar” diyoruz.

İpek Yolu’na geçit veren Gaziantep, tarih boyunca beslenme konusunda önemli yükseliş yaşamıştır. Antep fıstığından, kış kabağına, tarhunundan, haspirine (safran) ve 40’ın üzerinde üzüm çeşidine tarih kayıtlarında rastlanan bu zengin mutfağa, kongremizin de tanıklık etmemesi kaçınılmazdı.

Sizlerle sekizinci buluşmamızda, mikrobiyotayı el üstünde tutan değerli hekimlerimiz, diyetisyenlerimiz ve eczacılarımız ile birlikte yine konuşulmayanı konuşarak perspektifimizi daha ileriye taşıyacağız.

UNESCO’nun Gastronomi Şehirleri temalı “Yaratıcı Şehirler Ağı"nın resmi illerinden olan Gaziantep, lezzetiyle ve tarihiyle, 26 Şubat - 1 Mart 2020 tarihleri arasında Pediatrik Probiyotik Prebiyotik Akademisi’ni ağırlarken bu heyecanı birlikte paylaşabilmek üzere sizlerin de aramızda yer almanız dileğiyle…

Sevgi ve saygılarımızla

Prof. Dr. Metehan Özen - Prof. Dr. Ateş Kara - Prof. Dr. Ener Çağrı Dinleyici
2020 PPPA Kongresi
Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin