Ulusal Güney Aile Hekimliği Kongresi-GAHKON ÇEVRİMİÇİ

KONGRE TARİHİ
25 Kasım - 28 Kasım 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.guneyaile.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye’de 15. yılına giren aile hekimliği, dünya üzerinde ve ülkemizde yediden yetmişe her aile bireyini kapsayıcı bir bilim dalı olarak yıllar geçtikçe önem kazanmaktadır. Biz de güney illeri olarak düzenleyeceğimiz Ulusal Güney Aile Hekimliği Kongresi ile bilimin ışığını ve samimiyetimizin sıcaklığını bir güneş gibi size yansıtmak amacıyla 30 Kasım - 3 Aralık 2020 tarihleri arasında Kıbrıs Merit Crystal Cove Hotel / Girne’de “GAHKON 2020” kongremiz ile bir arada olmak istedik. Ancak tüm dünyada etkili olan Covid -19 pandemisi nedeniyle kongremizi 25-28 Kasım 2020 tarihlerinde GAHKON ÇEVRİMİÇİ adıyla online olarak yapmaya karar verdik.

Kongrenin güçlü bilimsel içeriğini oluştururken; oturumlar, bildiriler ve aile hekimlerinin gelişimine yönelik farklı alanlarda konulara da yer veriyor olacağız. Alanında önde gelen akademisyenlerin bulunduğu ve içeriği aile hekimlerinin emeği ile hazırlanan GAHKON 2020 ÇEVİRİM İÇİ'nde sizleri de uzaktan erişim ile aramızda görmekten sevinç duyacağız.

Tüm aile hekimlerinin bir arada olacağı, tamamen sahaya dönük deneyimlerimizi, zorluklarımızı ve başarılarımızı paylaşacağımız, bilimsel ve sosyal yönlerimizi ön plana çıkaracağımız kongremizde buluşmanın heyecanını şimdiden hissederken; çevrim içi uygulamaların tüm avantajlarını kullanarak sizlerle bir arada olmayı ümit ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla,

Dr. Hacı Yusuf Eryazgan
Kongre Başkanı

Dr. Kadir Can Tuncel
Kongre Genel Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin