8. Polimer Bilim ve Teknoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
20 Haziran - 23 Haziran 2022

KONGRE ŞEHRİ
Malatya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
polimertr.org
DAVET
Değerli Bilim İnsanları,

Bildiğiniz üzere tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle 2020 yılında düzenlenmesi planlanan kongremizi T.C. Sağlık Bakanlığı'nın tavsiyelerini göz önüne alarak ve sizlerin sağlığını koruyabilmek adına ertelediğimizi ilan etmiştik.

Geçtiğimiz iki senelik zaman diliminde yapılan aşı çalışmaları ve pandemi ile yaşama gerçeğini de göz önüne alarak sizlerden gelen yoğun istek doğrultusunda kongremizi 2022 yılında gerçekleştirme karar aldığımızı sizlere duyurmak isteriz.

Polimer Bilimi ve Teknolojisi Derneği öncülüğünde her iki yılda bir düzenlenmekte olan Uluslararası Katılımlı Polimer Bilim ve Teknoloji Kongresinin sekizincisi, 20-23 Haziran 2022 tarihlerinde İnönü Üniversitesi ev sahipliğinde Malatya’da düzenlenecektir.

Uluslararası Katılımlı Kongremiz, tüm Polimer Bilim ve Teknoloji paydaşlarını bir araya getirerek, bu alandaki son çalışmaları ve yaşanan gelişmeleri, değerli bilim insanları, araştırmacılar, sanayiciler, öğrenciler ve ilgili firma / kuruluşlarla birlikte tartışma fırsatı sağlayacaktır.

Bilimsel paylaşımların yanında, şehrimiz ve civarında bulunan tarihi yerlerin bilinmeyen yönlerini keşfetmenize olanak sağlayacak olan PBT2022 kongremize katılımınız için, sizleri Malatya’ya bekliyoruz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Turgay Seçkin

PBT2022 Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.