8. Uludağ Genel Cerrahide Güncel Yaklaşımlar Toplantısı

KONGRE TARİHİ
15 Mart - 17 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
Uludağ, Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Karinna Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.uludaggenelcerrahi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım, Sevgili Hemşireler;

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı’nın iki yılda bir düzenlendiği ‘’Genel Cerrahide Güncel Yaklaşımlar’’ toplantısı 15-17 Mart 2019 tarihleri arasında Uludağ - Karinna Otel’ de yapılacaktır.

Bu yıl 8. si düzenlenecek olan toplantımızın cerrahideki son gelişmelerin tartışılacağı, bilgilerimizin güncelleneceği, bilimsel ve aynı zamanda sosyal bir platform olmasını amaçlamaktayız.

Önceki yıllarda olduğu gibi, yakın çalışma arkadaşlarımız olan cerrahi hemşireler için de toplantının bir gününe paralel oturum planlayarak hemşirelerimizin de kendi bilgi ve becerilerini arttırmasını, birlik ve beraberliğin sağlanmasını hedefledik.

Bu yıl bir yenilik olarak toplantımıza poster bildirinin yanı sıra sözlü bildirilerin de kabul edileceğini duyurmaktan memnuniyet duymaktayız. Özellikle genç ve araştırmacı meslektaşlarımızın sözlü veya poster bildiri başvurularını bekliyoruz.

Ülkemizin kış sporlarının en popüler yeri olan Uludağ’da sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Katılımınızı bekler, organizasyon komitesi adına saygılar sunarım.

Prof. Dr. Türkay KIRDAK
Toplantı Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.