8. Ulusal Anorganik Kimya Kongresi

KONGRE TARİHİ
02 Eylül - 05 Eylül 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.anorganik2021.org
DAVET
Çok Değerli Meslektaşlarımız;

Sizleri Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Kimya Bölümü, Anorganik Kimya Anabilim Dalımız tarafından düzenlenecek olan VIII. Ulusal Anorganik Kimya Kongresi‘ne katılmaya davet etmekten mutluluk duyarız. Amacımız kongremizi yüz yüze gerçekleştirmek ve sizleri Tekirdağ’da misafir etmekti. Fakat Covid-19 salgınının etkisi göz önüne alındığında katılımcılarımızın sağlığını korumak adına kongremizin yüz yüze yapılması pek mümkün görülmemektedir.

Ulusal Anorganik Kimya Kongresi, 2007 yılından bu yana her iki yılda bir düzenlenen ve anorganik kimya alanında gerçekleştirilen çalışmaları içeren saygın bir kongredir. Kongremizin ertelenmesi, kongremizin kurumsal kimliğine ve devamlılığına zarar verebileceği endişesi taşıdığından kongremizin kongre düzenleme kurulu tarafından ONLINE olarak düzenlenmesine karar verilmiştir.

VIII. Ulusal Anorganik Kimya Kongresi 2-5 Eylül 2021 tarihleri arasında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Kimya Bölümü, Anorganik Kimya Anabilim Dalı tarafından Covid-19 salgını nedeni ile ONLINE olarak gerçekleştirilecektir. Kongremiz Anorganik Kimya’nın farklı alanlarında uzman çağrılı konuşmacıların sunumlarının yer aldığı ve katılımcıların çalışmalarını sözlü veya poster bildiri olarak sunabilecekleri hakemli bir toplantı olarak düzenlenecektir.

Kongremiz tüm Anorganik Kimya paydaşlarını bir araya getirerek, bu alandaki son çalışmaları ve yaşanan gelişmeleri, değerli bilim insanları, araştırmacılar, sanayiciler, öğrenciler ve ilgili firma / kuruluşlar ile birlikte tartışma fırsatı sağlayacaktır.

Bilgi ve deneyimlerinizi paylaşmak üzere siz meslektaşlarımızı 2-5 Eylül 2021 tarihlerinde ONLINE olarak düzenlenecek olan VIII. Ulusal Anorganik Kimya Kongresi’ne davet etmektenonur duyduğumuzu bildirir, saygılarımızı sunarız.

Kongre Düzenleme Kurulu adına,
Doç. Dr. İbrahim İsmet ÖZTÜRK
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin