8. Ulusal Transplantasyon İmmünolojisi ve Genetiği Kongresi

KONGRE TARİHİ
14 Nisan - 17 Nisan 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Belek Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.tiged2022.org
DAVET
Değerli Arkadaşlarım,

Transplantasyon İmmunolojisi ve Genetiği Derneği tarafından 14-17 Nisan 2022 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan ‘8. ULUSAL TRANSPLANTASYON İMMÜNOLOJİSİ ve GENETİĞİ KONGRESİ’ne sizleri davet etmekten büyük onur ve mutluluk duyuyoruz.

Transplantasyon yolculuğunun, hücrelerin karşılıklı iletişimi ve etkileşimi konusunda hızla yığılan moleküler düzeyde bilgilerle yeni tedavi yaklaşımları kazandırdığı ve her geçen gün yeni bir gizemin aydınlatıldığı ilgi çekiciliği tükenmeyen bir tedavi biçimi haline geldiğini gözlemleyerek bu alandaki yenilikleri paylaşacağımız kongremizde sizlerle bir arada olmak istedik.

Bu kongrede solid organ ve kan kök hücre transplantasyonunda immunolojik ve immunogenetik son gelişmeler, kliniğe yansımalar, teknik inceliklerin yanı sıra güncel mevcut sorunlar ve çözüm yolları konuları klinisyen, laboratuvar çalışanları ve araştırmacıların bir arada olması hedeflenerek ele alınacaktır. Böylelikle farklı yönlerden bakış açılarıyla alanında uzman ulusal ve uluslararası bilim insanlarının deneyimleri, görüşleri ve son gelişmeleri bizlerle paylaşacağı kongremizde siz tüm katılımcılarımızla sinerji yakalayacağımızı düşünmekteyiz.

Kongremizde bir diğer hedefimiz de sizlerle klinik veya laboratuvar çalışma veya araştırma bildirilerinin sunulabileceği bir ortamda buluşmaktır.

Transplantasyon İmmunolojisi ve Genetiği Derneği adına

Sevgi ve Saygılarımla

Yönetim Kurulu Başkanı
Prof. Dr. Fatma Savran OĞUZ

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.