8. Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi

KONGRE TARİHİ
14 Aralık - 17 Aralık 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
kalitekongre2022.org
DAVET
Sağlık Sektörünün Kıymetli Üyeleri,

Bakanlığımız tarafından gelenekselleşen ve bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan “Uluslararası Sağlıkta Performans ve Kalite Kongresi” 14-17 Aralık 2022 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecektir.

“Sağlıkta Kalite ile Geleceği Tasarlamak” ana temasıyla gerçekleştirilecek olan kongremizde, geleceğin sağlıkta kalitesini merkeze alarak, sağlıkta performans ve kalite ile ilgili güncel gelişmeler, deneyimler ve yenilikçi yaklaşımların paylaşılması, sağlık alanında çalışanların iletişim ve iş birliğinin artırılması ile Türkiye Sağlıkta Kalite Sistemi’nin gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemekteyiz.

Zengin bilimsel içeriği olan kongremizde, ülkemizden ve dünyanın çeşitli ülkelerinden bilim insanlarının, sağlık yöneticilerinin, kamu ve özel sağlık kurumları temsilcilerinin katkıları ile gerçekleşecek olan oturumlar, serbest bildiriler, söyleşiler, zirve programı ve sağlık hizmetleri alanındaki tüm disiplinlerin yararlanabileceği kurslar yer alacaktır. Ayrıca, Sağlıkta Kalite ve Güvenlik Ödülü kapsamında En İyi Bildiri ve En İyi Uygulama Ödülleri sahiplerini bulacaktır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.