1. Uluslararası Selçuk Sağlık Bilimleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
01 Aralık - 02 Aralık 2022

KONGRE ŞEHRİ
Konya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
isuhsc2022.selcuk.edu.tr
DAVET
Değerli Katılımcılar,

Selçuk Üniversitesinin ev sahipliğinde Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenecek olan 1. Uluslararası Selçuk Sağlık Bilimleri Kongresi’nin 01-02 Aralık 2022 tarihlerinde gerçekleşeceğini duyurmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Sağlık Bilimleri alanında çalışan bilim insanlarını ve diğer sağlık profesyonellerini bir araya getirerek, akademik fikir alışverişinde bulunmak ve yeni gelişmelerden haberdar olmak amacıyla bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz 1. Uluslararası Selçuk Sağlık Bilimleri Kongresini düzenlemekteyiz.

Kongremizin bilimsel programında Sağlık Bilimleri ile ilgili oturumlara yer verilecek olup ilgili oturumlarda alanında yetkin ve değerli konuşmacılar tarafından sunumlar yapılacaktır. Kongre programında sözlü sunum oturumları yanında poster sunumlarına da yer verilecektir.

Bu önemli etkinlikte sağlık bilimleri alanlarında çalışan ulusal ve uluslararası akademisyenlerin ve diğer sağlık profesyonellerinin katkı ve katılımlarını bekliyoruz.

Anadolu’nun kalbi, Selçuklu payitahtı, Mevlana’nın “Ne Olursan Ol Yine Gel” dediği, hoşgörü şehri Konya’da sizleri aramızda görmekten onur duyacağız.

Bilimsel anlamda yararlı ve başarılı bir kongre olmasını arzu eder, saygılar sunarız.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Emine ARSLAN

Kongre Başkanıan
Dicle Üniversitesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.