8. Uluslararası Teknik Tekstiller Kongresi

KONGRE TARİHİ
13 Ekim - 14 Ekim 2022

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.ittc2022.com
DAVET
Dokuz Eylül Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü olarak 2002 yılından bu yana Uluslararası Teknik Tekstiller Kongresi düzenlemekteyiz.

Kongremizde teknik tekstiller alanındaki ulusal ve uluslararası uzman ve araştırmacılar ile yurt içi ve yurt dışından üretici, tüketici ve yatırımcılar olmak üzere sektörün tüm bileşenlerinin bir araya gelmesi amaçlanmaktadır.

13-14 Ekim 2022 tarihlerinde çevrimiçi düzenleyeceğimiz 8. Uluslararası Teknik Tekstiller Kongresi, ülkemizde bu sektörün gelişimi açısından çok önemli katkıları olan endüstriyel deneyimlerin ve bilimsel araştırmaların paylaşılmasına olanak sağlayacaktır.

Sanayi ve bilim çevrelerinin kaynaşmasını ve yeni ilişkilerin gelişmesini sağlayacak 8. Uluslararası Teknik Tekstiller Kongresi’nde sizleri de aramızda görmeyi arzuluyoruz.

Prof. Dr. Tuba ALPYILDIZ & Prof. Dr. Merih SARIIŞIK
Dokuz Eylül Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook Twitter LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.