9. Ulusal Fıtık Kongresi

KONGRE TARİHİ
16 Kasım - 19 Kasım 2023

KONGRE ŞEHRİ
Kapadokya, Nevşehir, Türkiye
KONGRE YERİ
Perissia Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.fitik2023.org
DAVET
Sevgili meslektaşlarımız,

Ülkemizi derinden etkileyen ve hepimizi üzen depremin yaralarını sarmayı sürdürdüğümüz bu süreçte, bilimsel etkinliklere devam etmekte kararlıyız. Bu amaçla; aynı zamanda Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıl dönümünü de kutlayacağımız bu özel yılda sizleri; 16-19 Kasım 2023 tarihlerinde 9. Ulusal Fıtık Kongresi’ni düzenleyeceğimiz doğa harikası Kapadokya’ya davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Bu yıl ki kongremizin ana teması ‘’Zor Fıtıklar; birlikte en güvenli ve başarılı tekniği bulmak’’ olacaktır. Bu kongrede, elbette geleneklerimizi de hatırlayarak, cerrahi teknik ve teknolojideki gelişmelerle birlikte fıtık cerrahisini ülkemizde daha iyi bir geleceğe taşımaya devam edeceğiz.

Kongremizde; ulusal ve uluslararası camialarda alanında bilgi ve deneyim sahibi konuşmacıların katılımıyla, güncel literatür bilgilerinin ışığında, bilimsel içeriği zengin, cerrahi bilgi ve tekniğimize katkı sunacak konuşmalardan oluşacak bir program hazırlamanın gayreti içerisindeyiz. Görsel ağırlıklı sunumlar, video oturumlar ve interaktif tartışmaları da ön planda tutacağız.

Ayrıca, mükemmel doğası ve tarih kokan yapısıyla Kapadokya; birbirimize olan hasretimizi gidermek ve yeni dostluklar kurmak için iyi bir hava yaratacaktır.

Kongremizde, 16-19 Kasım 2023’te, Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıldönümünde görüşmek üzere…

Sevgi ve saygılarımızla...

Prof. Dr. Atıl ÇAKMAK
Kongre Başkanı

Doç. Dr. Akın Fırat KOCAAY
Kongre Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.