9. Uluslararası Mühendislik ve Bilim Alanında Yenilikçi Teknolojiler Sempozyumu-ISITES 2021

KONGRE TARİHİ
15 Ekim - 17 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Sakarya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.isites.info
DAVET
Sekizincisi Bursa'da gerçekleştirildikten sonra, Dokuzuncusu Uluslararası Mühendislik ve Bilim Alanında Yenilikçi Teknolojiler Sempozyumu (ISITES2021), tarihi ve turistik bir yer olan Sakarya ilinde, Akademik Platform, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi işbirliği ile 15-17 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

Bugüne kadar 100'den fazla Üniversite ve 30 farklı ülkeden akademisyenlerin katkıları ile başarılı organizasyonlar gerçekleştirildikten sonra, yedincisi yapılacak organizasyonda dünya genelindeki mühendis ve temel bilim insanlarının uluslararası düzeyde karşılıklı deneyimlerini paylaşmak üzere bir araya gelmeleri beklenmektedir.

Biz, bilim dünyasının tüm akademisyenlerini, bu sempozyumun bir parçası olmaya ve dünyanın en heyecan verici yerlerini görerek çok özel deneyime sahip olmaları için davet ediyoruz.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin