9. Üreme Sağlığı ve İnfertilite Kongresi-TSRM 2021

KONGRE TARİHİ
11 Kasım - 14 Kasım 2021

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.tsrm2021.org
KONGRE VİDEOSU
					
						DAVET
						
Çok değerli TSRM üyeleri, üreme alanında birçok farklı konumda hizmet veren bilim insanları, doktorlar, biyologlar, hemşireler ve endüstrinin kıymetli temsilcileri,

Bu yıl içinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeni ile 4-8 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirmeyi planladığımız 9. Üreme Sağlığı ve İnfertilite Kongresi’ni, hepimizin daha sağlıklı günlerde buluşmasını umud ederek 11-14 Kasım 2021 tarihinde Titanic Kongre Merkezi, Belek’te gerçekleştirmek üzere erteliyoruz.

Derneğimizin 18. yılında gerçekleşecek olan 9. kongremizi herzamanki bilimsel zenginlikte sizlere sunacağız.

Bu kongremizde de çok sevilen, üst düzey kurslar, paneller, eğitim modülleri, pros cons oturumları olacağı gibi uluslararası derneklerin ve dünyanın dört bir tarafından gelecek çok üst düzey bir akademik grubun sunumlarını da bir arada görme şansına erişeceğiz. Bize daima en üst düzeyde destek olan endüstrinin de uydu sempozyumları, ürün sunumları ile kongremizi zenginleştirecekleri de kaçınılmaz bir gerçek olarak karşımızda duruyor.

Son kongremizde ülkemizde alanındaki en yüksek bilimsel ödül ve desteği veren derneğimiz, bu sefer de aynı uygulamayı daha da fazlasıyla gerçekleştirme arzusunda. Asistanlarımız, doktora ve yüksek lisans öğrencilerimiz ile hemşirelerimize çok sayıda burs sağladık ve sağlamaya devam edeceğiz.

Yönetim kurulumuz, danışma kurulumuz ve derneğimizin tüm kurullarında görev yapan ülkemizin değerli bilim insanları adına sizleri bu geleneksel bilim festivaline davet ediyorum.

Sağlıklı günlerde buluşabilmek dileğimle,

Saygı ve sevgilerimle,

TSRM Başkanı
Prof. Dr. Ahmet Zeki Işık

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin