Çocuk Göğüs Hastalıkları 5. Kongresi

KONGRE TARİHİ
04 Aralık - 05 Aralık 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.2021cocukgogus.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizlerle yılık kongrelerimizde fiziksel olarak bir araya gelmeyi çok özledik. Bununla birlikte; Covid-19 pandemisinin seyrini dikkate alarak 5. Kongremizi 4-5 Aralık 2021 tarihlerinde çevrim içi yapma kararı aldık.

Kongre programımızda yaptığımız yeni düzenlemeler ile çevrim içi olarak gerçekleştirilecek bu kongrede daha çok meslektaşımıza ulaşabilmeyi, çocuk göğüs hastalıkları alanında çok sık karşılaşılan, merak edilen konular ile ilgili güncel gelişmeleri sizler ile paylaşabilmeyi istiyoruz. Dünyanın çok farklı coğrafyalarından uzmanları dinleme fırsatı bulabileceğiniz bu kongrenin tüm meslektaşlarımız için faydalı ve ufuk açıcı olacağına inanıyoruz.

Daha önceki yüksek katılımlı kongrelerimizde olduğu gibi 5. Kongremizde de, Çocuk Göğüs Hastalıkları Uzman ve yan dal asistanlarının yanı sıra, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları ve aile hekimlerinin de bilgi ve becerilerini arttırabileceği zengin içerikli bir bilimsel program hazırlıyoruz.

Kongre bilimsel programımızı hazırlarken, değerli meslektaşlarımızın talep ve önerileri bizlere çok yardımcı oluyor. 2021 kongremizde de sık karşılaştığımız sorunları konuştuğumuz, yeni gelişmeleri gözden geçirdiğimiz ve uygulamalarımızı güncellemeye yardımcı kurslar, konferanslar ve panellerin yanı sıra, sizlerden gelen çalışmaları tartışma olanağı bulacağımız sözel ve poster oturumları planladık. Diğer yandan, yan dal uzmanlık eğitimine katkıda bulunmayı hedefleyen ve bilim dalımız ile ilgili ülkemizdeki önemli sorunları ulusal ve uluslararası bilim insanları ile çevrim içi tartışma imkanı bulabileceğiniz ortam da oluşturmayı hedefledik.

Sizleri 4-5 Aralık 2021 tarihlerinde çevrim içi gerçekleştirilecek olan Çocuk Göğüs Hastalıkları 5. Kongresi’ne davet etmekten kıvanç ve mutluluk duyuyoruz.

Sevgi ve saygılarımızla,

Prof. Dr. Sedat Öktem
Kongre Sekreteri

Prof. Dr. Zeynep Seda Uyan
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Fazilet Karakoç
Çocuk Göğüs Hastalıkları
Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin