9. Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Kongresi

KONGRE TARİHİ
02 Kasım - 06 Kasım 2022

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Nirvana Cosmopolitan Otel ve Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
utcd2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

IX. Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği Kongresi, 2 - 6 Kasım 2022 tarihleri arasında Akdeniz’in incisi Antalya’nın en yeni toplantı merkezi olan Nirvana Cosmopolitan Otel ve Kongre Merkezi’nde ISIVF Bölgesel Sempozyumu ve OVİN-3 İnfertilite ve ART’de Tartışmalı Konular ve Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu ile ortaklaşa düzenlenecektir. Uluslararası katılımlı bu kongremize, Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği ve Dünya Tüp Bebek Derneği yönetim kuruları adına sizleri davet etmekten onur duyuyoruz.

Kongremiz, Dünya’nın farklı ülkelerinden gelecek alanında öncü yabancı konuşmacılar ile ülkemizin infertilite ve bağımlı branşlarında çalışan lider bilim adamlarının katkılarıyla düzenlenecektir. Üreme tıbbı ve cerrahisi alanındaki tartışmalı ve güncel konular, üreme endokrinolojisi, infertilite, yardımcı üreme teknikleri, insan üremesi ile ilgili genetik ve moleküler biyoloji, yeni teknik gelişmeler gibi siz değerli meslektaşlarımızı ilgilendiren tüm konulara yer verilecektir.

Bilimsel olarak kapsamlı bir bilimsel programa ek olarak, sizlere çeşitli aktivite ve sosyal program içeren güzel ve heyecanlı bir kongre sunmak için tüm düzenleme ve organizasyon kurulu şimdiden yoğun bir hazırlık dönemine girmiştir. Ancak, başarılı bir organizasyonu gerçekleştirebilmemizin temel anahtarının sizlerin desteği ve katılımı ile olabileceğini de biliyoruz.

Tarihi, doğası ve kültürü ile Türkiye’nin cennet köşesi Antalya’da birlikte olmaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirterek, sizleri kongremizin bilimsel ve sosyal başarısına ortak olmaya bekliyoruz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Recai Pabuçcu
Üreme Tıbbı ve Cerrahisi Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Timur Gürgan
ISIVF ve OVİN
Bilimsel Direktörü

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook Twitter LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2023 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.