Acıbadem Tüp Bebek Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
05 Ocak 2019

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Acıbadem Maslak Hastanesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.acibademsempozyum2019.org
DAVET
Toplantı dili Türkçe'dir. Yabancı konukların sunumunda İngilizce-Türkçe simültane tercüme yapılacaktır.

Toplantıya katılım ücretsizdir. Lütfen online kayıt formunda istenen bilgileri doldurunuz. Kayıt konfirmasyonunuz en kısa zamanda tarafınıza gönderilecektir.

Toplantıya ve kurslara katılım kontenjanla sınırlıdır. Kontenjanlar dolduktan sonra veya toplantı esnasında kayıt kabul edilmemektedir.

Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

Tüm katılımcılar, refakatçiler ve firma temsilcileri kayıt masasından yaka kartlarını temin edebilirler. Toplantı süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı takılması gerekmektedir.

Toplantıya kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Toplantı ile ilgili tüm bilgileri güncel olarak takip edebilmeniz amacı ile web sayfası (http://www.acibademsempozyum2019.org) oluşturulmuştur.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.