Ankara Romatoloji Toplantısı 2018

KONGRE TARİHİ
06 Nisan - 08 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Bolu, Türkiye
KONGRE YERİ
Büyük Abant Oteli

KONGRE WEB SİTESİ
www.ankararomatoloji.org
DAVET
Değerli meslektaşlarım,

Türkiye Romatoloji Derneği çatısı altında düzenlediğimiz, Ankara Romatoloji Toplantısı’nı 6 - 8 Nisan 2018 tarihlerinde Abant'ta gerçekleştireceğimizi sizlere duyurmanın heyecanını yaşıyoruz.

Son güncel bilgileri paylaşmak, tartışmak ve konusunda uzman çok değerli hocalarımızın deneyimlerini, geçen sene yaptığımız toplantıdan aldığımız şevk ile tekrardan, özellikle genç romatologlara ve konuya ilgi duyan uzmanlara aktarma hedefimizde yine yeniden birlikte olmayı umuyoruz.

Bu bilinç ve sorumlulukla tüm meslektaşlarımızın bilgilerini güncellerken ye­nilikleri de takip edebileceği bir program planlanmıştır.

Abant'ın muhteşem doğasında sosyal paylaşımlarımızla, beraber bir hafta sonu geçirmek üzere 6 - 8 Nisan 2018 tarihlerinde buluşmak dileğiyle saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Murat Turgay
Düzenleme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin