Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi 9. İç Hastalıkları Günleri

KONGRE TARİHİ
29 Şubat - 02 Mart 2024

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Yerleşkesi

KONGRE WEB SİTESİ
ankaratipdahiliye2024.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

“Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi 9. İç Hastalıkları Günleri” 28 Şubat - 2 Mart 2024 tarihleri arasında, Endokrinoloji-Metabolizma Hastalıkları, Gastroenteroloji, Geriatri, Hematoloji, İmmünoloji-Allerji Hastalıkları, Nefroloji, Romatoloji, Tıbbi Onkoloji, Yoğun Bakım, Genel Dahiliye, Fizyopatoloji Bilim Dalları ile Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları ve Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dallarının destekleriyle ortaklaşa yapılacaktır.

İç Hastalıkları Anabilim Dalımızın güncel bilgileri içeren ve bilimsel seviyesi yüksek, artık gelenekselleşen bu toplantısının mezuniyet öncesi ve sonrası tıp eğitimine önemli katkılar sağlayacağını düşünüyoruz.

İç Hastalıkları Anabilim Dalı ailesi olarak, halen eğitimine devam eden uzmanlık öğrencilerimiz ve mezun olup, fakültemizden ayrılan meslektaşlarımız da dahil, bir araya gelmemize de vesile olacak bu toplantının başarılı olması için katkıda bulunan tüm öğretim üyelerimize teşekkür eder, en derin saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Ahmet DEMİRKAZIK
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.