Kompleks Koroner Girisimler ve Kateterizasyon Toplantısı-BICTO-Sakarya

KONGRE TARİHİ
06 Eylül - 08 Eylül 2024

KONGRE ŞEHRİ
Sapanca, Sakarya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.bicto2024.org
DAVET
Saygıdeğer meslektaşlarımız,

6 - 8 Eylül 2024 tarihleri arasında NG Otel, Sapanca’da düzenlenecek olan “Kompleks Koroner Girişimler ve Kateterizasyon Toplantısı, BICTO-Sakarya” toplantımıza sizleri davet etmekten onur duymaktayız.

Kardiyolojide Girişimsel Tedaviler, Kompleks Koroner İşlemler ve Pulmoner Hipertansiyonu ele alacağımız toplantımızda, güncel konular olgular eşliğinde tartışılacaktır. Diyabetik ve Buerger hastalığında revaskülarizasyon ve yarabakım paneli olacaktır.

Ayrıca perkütan ASD kapama,koroner bifurkasyon ve CTO , dizaltı CTO oturumlarında kateter laboratuvarından 7 canlı vaka yayınlarımızın eşlik edeceği ve göndermiş olduğunuz olgu sunumları arasından seçilecek olan en ilginç olguya ödülümüzün olacağı bu toplantımızda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Kabul Edilen Bildiriler Koşuyolu Heart Journal Dergisinde Yayınlanacaktır.

Değerli katılımınız ve katkılarınız için teşekkür ederiz.

Prof. Dr. Ersan Tatlı
Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.