Avrasya Jinekoloji Obstetrik ve Cerrahileri Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Mayıs - 12 Mayıs 2024

KONGRE ŞEHRİ
Kağıthane, İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Osmanlı Arşivleri

KONGRE WEB SİTESİ
www.avrasyajinekoloji.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız,

9-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında Osmanlı Arşivleri-Kağıthane, İstanbul’da birincisini düzenleyeceğimiz “Avrasya Jinekoloji Obstetrik ve Cerrahileri Kongresi”ne hepinizi davet etmek istiyoruz. “Uluslararası Jinekoloji ve Obstetrik Derneği”, “Jinekolojik Cerrahi Derneği”, “Europe and Asia Gynecology and Obstetric Society” ve “Sağlık Bilimleri Üniversitesi”nin de katkıları ile gerçekleşecektir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında “Bilim ve Eleştirel Düşünce ile Değişim” sloganı ile yola çıkan Kongre Düzenleme Kurulu, bilim alanımızdaki yenilikleri anlama ve klinik pratiğimizi buna göre değiştirme olanakları sunacaktır.

Avrasya bölgesi ülkelerinden, alanında yeniliklerin gelişiminde öncü bilim insanlarının Kongre Bilimsel Kurullarında görev aldığı uluslararası toplantımızda yeni algoritmalar, yönergeler ve gelişmeler yorumlanacak, en yeni cerrahi teknikler video ve canlı cerrahiler eşliğinde anlatılacaktır.

Kongremiz uluslararası akreditasyon kuruluşları tarafından CME kredisi ile değerlendirilmiştir.

Sizleri de bu eşsiz ve daha önce benzeri olmayan bilimsel şölenimizde aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.