Bütüncül Tıp Kampı 2024

KONGRE TARİHİ
26 Nisan - 28 Nisan 2024

KONGRE ŞEHRİ
Kuşadası, Aydın, Türkiye
KONGRE YERİ
Pine Bay Holiday Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
butuncultipkampi.com
DAVET
Sayın Meslektaşlarımız,

İnsanoğlunda ölümsüzlük ve yaşlanmama düşüncesi tarihler boyunca hep varolmuştur. Yaşlanmayı önlemenin yolu ise “Neden yaşlanıyoruz?” sorusunun cevaplarında gizlidir. Yaşlanma mekanizmaları, bu mekanizmaların bireysel farklılıklarının anlaşılması, yaşlanmanın önüne geçilmesi, sağlıklı ve uzun bir ömür sürmek için önemli bir adımdır.

Medikal anlamda antiaging bir yandan yaşam tarzı değişiklikleri, koruyucu hekimlik uygulamaları, eğitim ve hijyen, modern ve alternatif tıbba ait ilaç ve yöntemlerle kişinin yaşam kalitesini ve veya ortalama yaşam süresini arttırmayı amaçlarken; bir yandan da moleküler ve genetik anlamda çalışmalarla insanın maksimum yaşam süresinin uzatılması konusunda çalışmaları hedefler.

“Yaşlanmaya Dur De!” sloganı ile gerçekleştireceğimiz Bütüncül Tıp Kampı’nda, yaşlanmanın nedenleri ve çözümlerini interaktif ve bütüncül bir yaklaşımla ele almayı planladık.

Bütüncül Tıp Araştırmaları Derneği olarak ile 26-28 Nisan 2024 tarihlerinde Kuşadası’nda Pine Bay Holiday Resort Hotel’de, bilimsel kanıtların eşliğinde medikal anti-aging kavramını irdelemeyi amaçlıyoruz. Bilimsel oturumlarda sunumların özellikle olgular eşliğinde farklı bakış açıları ile ele alınacağı Bütüncül Tıp Kampı’nda sözlü-poster bildirilerinizle deneyimlerinizi bizimle paylaşmanızı büyük bir heyecan ile bekliyoruz.

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Sempozyum Başkanı
Doç. Dr. Gülnur TAŞÇI BOZBAŞ

Sempozyum Sekreterleri
Dr. Öğr. Üyesi Hayriye Dilek AKDOĞAN
Dr. Öğr. Üyesi Ayşe İYİYAPICI ÜNÜBOL

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.