Türk Yoğun Bakım Uzmanları Derneği 20. Ulusal Kongresi ve 12. Afrika-Avrasya Yoğun Bakım Toplantısı

KONGRE TARİHİ
21 Kasım - 24 Kasım 2024

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Juju Premier Palas Otel

KONGRE WEB SİTESİ
yogunbakim2024.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarımız,

Türk Yoğun Bakım Uzmanları Derneği’nin 20. Ulusal Kongresi ve 12. Afrika-Avrasya Yoğun Bakım Toplantısı, 21-24 Kasım 2024 tarihleri arasında Antalya Juju Premier Palas Otel’de gerçekleşecektir.

Yoğun bakım alanındaki en güncel gelişmeleri, yenilikçi yaklaşımları ve küresel deneyimleri bir araya getireceğimiz kongremizde sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Türk Yoğun Bakım Uzmanları Derneği, 8 Mart 2005 tarihinde kurulmuş olup kuruluşundan bu yana düzenlediği kongrelerle; yoğun bakım biliminin kurumsal yapısını geliştirmeyi ve güçlendirmeyi, yoğun bakım çalışanlarının eğitimine ve deneyimlerine katkı sağlamayı, yoğun bakım hastalarına verilen izlem ve tedavi kalitesini artırmayı misyon edinmiştir.

Kongremiz; konularında tecrübeli ulusal ve uluslararası konuşmacıları ve farklı bakış açılarını ve interaktif atölye çalışmalarını kapsayan, bildiri sunumları ve iletişim fırsatlarıyla dolu; yoğun bakımın dönüşümü, yeni tedavi protokolleri ve geleceğe yönelik vizyonlar gibi konularda değerli bilgilerin paylaşılacağı bir platform olacaktır.

Bu kongrede sizlerin de katılımıyla uluslararası arenada deneyim sahibi uzmanlarımızla buluşacak, mesleki etkileşimlerimizi artırarak, geleceğin yoğun bakım alanına neler getirebileceğine dair fikir alışverişinde bulunacağız.

Siz değerli meslektaşlarımızı, bu heyecan verici kongremizde aramızda görmekten büyük bir onur duyacağız.

Unutulmaz bir kongre deneyimi için sizi Antalya’da, 21-24 Kasım 2024 tarihlerinde ağırlayacağımızı umuyoruz.

Saygılarımızla,

Dr Emel Eryüksel
Türk Yoğun Bakım Uzmanları Derneği ve Kongre Başkanı

Dr Leyla Ferliçolak & Dr Kamil İnci & Dr Recep Civan Yüksel
Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.