Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği 2020 Buluşması

KONGRE TARİHİ
21 Aralık - 24 Aralık 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.caaad.tv
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Endüstri Temsilcileri,

Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği 2020 Buluşması –Çocuk Alerji ve Astımda Temel Konular Toplantısı’nı 21-24 Aralık 2020 tarihleri arasında e-toplantı olarak düzenleyeceğiz.

Alerji ve Astım Hastalığının yanı sıra günümüzde ülkemizde ve dünyanın her yanında sıklığını giderek arttıran COVID-19 virüsü toplumun bütün kesimlerini ilgilendiren bir sağlık sorunu olma özelliğini sürdürmektedir. Bu sebeple yapacağımız e-toplantı hem katılımcıların sağlığı hem de katılımcı sayısı açısından çok daha güvenli ve pozitif sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Bu yıl gerçekleştireceğimiz e-toplantının bilimsel programında alerjik hastalıkları her yönüyle ele almayı ve sadece çocuk alerji uzmanlarının değil, birinci basamakta çalışan hekimlerin bilgi dağarcığını zenginleştirmeyi hedefledik. Ülkemizde de alerjik hastalıklar, çocuk alerji uzmanlarının yanı sıra, birinci basamakta çalışan çocuk doktorlarının ve aile hekimlerinin günlük pratiklerinde önemli bir yer tutmaya devam etmektedir.

Sanal ortamda, bilgilerimizi artıracağımız ve dostluklarımızı pekiştireceğimiz bu güzel toplantıda hep birlikte olmak dileğiyle, Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği Yönetim Kurulu olarak tüm meslektaşlarımıza sevgilerimizi sunarız.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Haluk Çokuğraş
Toplantı Başkanı

Prof. Dr. Zeynep Ülker Tamay
Dernek Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin