4. Geriatrik Onkoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
12 Aralık - 13 Aralık 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.geriatrikonkoloji.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Bu yıl Geriatrik Onkoloji Derneği olarak düzenlemeyi planladığımız IV. Geriatrik Onkoloji Kongresi, geçirmekte olduğumuz olağandışı Covid-19 pandemisi nedeniyle 12-13 Aralık 2020 tarihlerinde sanal ortamda yapılacaktır. Son aylarda ülkemizde de birçok kongre sanal ortamda başarıyla gerçekleştirilmeye başlanmış ve meslektaşlarımız arasındaki iletişim hız kazanmıştır. 12-13 Aralık 2020 tarihlerinde düzenleyeceğimiz sanal kongrede yaşlı kanser hastalarının yönetiminde karşılaştığımız birçok güncel sorunumuzu, çeşitli disiplinlerin katkısıyla tartışmaya çalışacağız. Sanal kongremizde geriatrik onkoloji alanındaki bildiriler de kabul edilecektir.

Yönetim kurulumuz adına sizleri, hepimize katkısı olacağına inandığımız bu bilimsel şölene davet eder, sağlıklı günler dilerim.

Saygılarımla

Prof. Dr. Mehmet N. Alakavuklar

Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin