COVID-19 Pandemisinde Araştırma-Yayın ve Eğitim Süreçlerine Bakış Kongresi

KONGRE TARİHİ
15 Ocak - 16 Ocak 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
covid19kongre.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Katılımcılarımız,

Sizleri 15-16 Ocak 2021 tarihlerinde çevirim içi olarak gerçekleştireceğimiz ve ana temasını "Pandemi ile Değişen Tıp Eğitimi ile Klinik ve Temel Araştırmalar" olarak belirlediğimiz COVID-19 Pandemisinde Araştırma-Yayın ve Eğitim Süreçlerine Bakış Kongresi’ne davet etmekten büyük bir onur ve mutluluk duymaktayız.

Kongremiz Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nün ‘Journal of Basic and Clinical Health Sciences (JBACHS)’ dergisi etkinliği olup, Dokuz Eylül Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri ve T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından desteklenecektir.

Kongremiz sağlık alanında eğitim ve araştırma ile aktif olarak uğraşan disiplinler arası bilim insanlarını bir araya getirmeyi ve pandemi döneminde eğitim, araştırma ve yayınlar açısından yaşadığımız farklılıkları değerlendirmeyi amaçlamaktadır.

Yükseköğretim Kurulu Üyesi ve Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu Üyesi olan Prof. Dr. Zeliha KOÇAK TUFAN ‘PANDEMİNİN GÖLGESİNDE YÜKSEKÖĞRETİM’ isimli açılış konuşmaları ile bizleri onurlandıracaklardır. Genel konferanslar, tıp eğitimi ile klinik ve temel araştırmalarda yetkin bilim insanları tarafından sunulacaktır.

Kongrede sunulan tüm bildirilerin özet metinleri ve yayına kabul edilmiş olan sözel bildirilerin tam metinleri Journal of Basic and Clinical Health Sciences (ESCI- Emerging Sources Citation Index ve ULAKBİM) COVID-19 ek sayısında yayınlanacaktır.

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, Orman Genel Müdürlüğü tarafından kongremizde sözel bildiri sunan, konuşmacı ve kurullarda yer alan hocalarımız adına fidan dikilecek olup sertifikası gönderilecektir. Böylece Geleceğe Nefes olmaya bizler de katkı sağlamış olacağız.

İlk defa gerçekleştireceğimiz çevirim içi kongremizin sağlayacağı bilgi paylaşımının COVID-19 pandemisiyle her geçen gün değişen ve adapte olmaya çalıştığımız eğitim, araştırma ve yayın gibi dinamik süreçlere katkısı olacağı düşüncesindeyiz.

Sizlerin değerli katkıları kongremizi bilimsel anlamda zenginleştirecek ve farklı kılacaktır.

Dokuz Eylül Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, ‘Journal of Basic and Clinical Health Sciences’ Dergisi ailesi olarak sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla.

Prof. Dr. Hülya ELLİDOKUZ
Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü

Prof. Dr. Zübeyde ERBAYRAKTAR
Journal of Basic and Clinical Health Sciences (JBACHS) Baş Editörü
Kongre Eş Başkanı

Doç. Dr. Ahu PAKDEMİRLİ
Journal of Basic and Clinical Health Sciences (JBACHS) Dil Editörü
Kongre Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin