Çukurova Solunum Günleri 2022

KONGRE TARİHİ
25 Kasım - 27 Kasım 2022

KONGRE ŞEHRİ
Adana, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Grand Adana Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.solunumgunleri2022.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı’nın ev sahipliğinde bu yıl ilk defa düzenlenecek olan Çukurova Solunum Günleri’ni hazırlıyor olmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.

Çukurova bölgesi, başta Adana ili olmak üzere, 250’den fazla Göğüs Hastalıkları hekimi ve ilgili branşlardan göğüs cerrahisi gibi, pek çok hekimiyle akciğer sağlığı ile ilgili mücadelede, ülkemizin en yoğun hizmet veren bölgelerinden birisidir. Tıptaki gelişmelerin oldukça dinamik olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Takip ettiğimiz ulusal ve uluslararası kongrelere ek olarak yapılacak bölgesel sempozyumlar ve yoğun bilimsel programlarla, alanımızla ilgili pek çok konunun kısa sürede ve son bilimsel veriler ışığında tartışılmasının oldukça değerli olduğu düşüncesindeyiz.

‘Çukurova Solunum Günleri’nde, alanımızla ilgili multidisipliner yaklaşımın ön plana çıkarılması hedeflenmiş olup, ilgili diğer branşlardan da katkı alınması hedeflenmektedir. Sempozyumda ele alınacak konu başlıkları, hastalık yükleri ve bilim dünyasındaki yeni gelişmeleri içeren konular olarak belirlenmiştir.

Bilimsel programa ek olarak Kasım ayında Adana’mızın ılık sonbahar mevsiminde katılımcıların güzel bir hafta sonu geçirmeleri, bu güzel kentimizin tarihi dokusunu ve geleneksel lezzetlerini daha yakından tanımaları arzulanmıştır.

Meslektaşlarımızı ve alanımızla ilgili çalışan tüm kesimleri Çukurova Solunum Günleri’ne davet ediyoruz.

25-27 Kasım 2022 tarihlerinde ‘Çukurova Solunum Günleri’nde buluşmak dileğimizle,

Saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Sempozyum Başkanı
Prof. Dr. İsmail Hanta

Sempozyum Sekreteri
Doç. Dr. Funda Coşkun

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.