Klinik Biyokimya Uzmanları Derneği Endokrin Testlerde Laboratuvar Süreçlerinin Yönetimi Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
03 Haziran 2022

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Point Hotel Barbaros

KONGRE WEB SİTESİ
www.kbudpreanalitik.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız

​Her yıl düzenlediğimiz ve geçtiğimiz yıl pandemi koşulları nedeni ile online gerçekleştirdiğimiz sempozyumumuzu bu yıl yüz yüze yapmayı hedefledik. Sizlerle 3 Haziran 2022, Cuma günü Point Hotel Barbaros - İstanbul’da ‘’Endokrin Testlerde Laboratuvar Süreçlerinin Yönetimi’’ sempozyumunda birlikte olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

​Endokrin testleri, birçok hastalığın tanısı için temeldir. Akılcı test istemlerinin, test yorumları etkileyen temel hata kaynaklarının ve hataların önlenmesi için laboratuvar süreçlerinin kontrol altına alınmasına ilişkin önerilerin tartışılacağı sempozyumda güncel bilgiler ışığında, ilginç olgu örnekleri ile laboratuvar pratiğimizde sık rastlanan sorunları deneyimlerimizi de ekleyerek hep birlikte tartışmayı amaçlıyoruz. Sözlü bildirilerinizi sempozyum konularımızın çerçevesinde bekliyoruz.

​Her yıl sizlerin katılımı ile daha da güçlenen bu toplantının hepimiz için yararlı ve verimli geçmesini diliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

​Prof. Dr. Dildar Konukoglu

Başkan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.