EDUVET Uluslararası Veteriner Bilimleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
25 Haziran - 27 Haziran 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.eduvet.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarımız,

Hepinizi EDUVET ULUSLARARASI VETERİNER BİLİMLERİ KONGRESİ’ne davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

COVID-19 salgını nedeniyle meslektaşlarımızla gerçek bir kongre atmosferinde bir süre daha görüşemeyeceğimizi düşünüyoruz. Bu nedenle bilimsel verilerimizi dijital bir platformda paylaşmak istiyoruz.

Kongremizde, Türkiye ve Avrupa'da veteriner bilimleri üzerine çalışan tüm meslektaşlarımızı değerli birikimlerini birbirlerine aktarabilmeleri için keyifli ve nitelikli bir bilimsel atmosferde buluşturmayı amaçlıyoruz.

Kongre kapsamında büyük hayvan ve at hekimliğinden kedi ve köpek hekimliğine, klinik öncesi bilimlerden veteriner hekimlikte akademik girişimciliğe kadar çeşitli konularda çok değerli yerli ve yabancı konuşmacılar yer alacaktır.

Ayrıca kongremizin akademik yükseltme için gereken uluslararası kongre kriterlerine uygun olduğunu da belirtmek isteriz.

Haziran ayında sizlerle buluşmaktan memnun olacağız.

Saygılarımızla

Doç. Dr. Handan Hilal (ARSLAN) YAVUZ

Düzenleme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin