2. Uluslararası Kedi Hekimliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Ekim - 27 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Acapulco Resort Convention SPA Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.kedvetkongre.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

2020 hepimiz için zor yıl oldu... Covid 19 salgını; tüm hayatımızı olumsuz yönde etkiledi. Bazıları kabul etmese de sağlık çalışanı olarak biz veteriner hekimler bu süreçte kesintisiz işimizin başında olduk. Hayvan ve insan sağlığı için canla başla mücadele verdik ve vermeye de devam ediyoruz. En büyük dileğimiz 2021 yılında Covid 19 salgınını geride bırakarak siz meslektaşlarımızla hasret kaldığımız yüz yüze görüşebilme imkanı olan, pandeminin etkilerinden uzak bir kongreyi Kıbrıs’ta hayata geçirebilmek.

Neden Kıbrıs?

KKTC Covid 19 salgını döneminde dünyanın en başarılı ülkelerinden biri olarak dikkat çekmiştir. KKTC ilk pandemi vakasının görüldüğü tarihten bu yana ada devleti olmanın avantajlarının yanı sıra özverili bir çalışma ile hastalığın yayılmasına izin vermeden kısa sürede vaka sayısını azaltmıştır. Bu dönemde bilinçli toplum yapısının yanı sıra gelişmiş sağlık imkanlarıyla da dikkat çeken KKTC, Covid 19 salgınının başlamasıyla harekete geçen bakanlık, doğru strateji ile hareket etmiş ve hastaneler ve tüm sağlık kuruluşlarıyla ortak çalışarak vaka sayısını minimum düzeyde tutarak salgını kontrol altına almıştır. Sonuç olarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti dünyanın birçok ülkesi ve şehrinden çok daha düşük vaka sayısına sahip olup insanların kendilerini daha sağlıklı ve güvende hissetmelerini sağlamıştır.

Bu bağlamda, 24-27 Ekim 2021 tarihleri arasında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde düzenleyeceğimiz, Kedici Veteriner Hekimler Derneği’nin (KEDVET) 2. Kongresine sizleri güvenle davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin