Gazi Üniversitesi Uluslararası Türk Dünyası Eğitim Bilimleri Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Kasım - 26 Kasım 2021

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
gaziturkdunyasi.gazi.edu.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri, 24-26 Kasım 2021 tarihleri arasında çevrim içi (online) olarak düzenleyeceğimiz Gazi Üniversitesi Türk Dünyası Eğitim Bilimleri Kongresi’ne (GÜTDEK) davet ediyoruz.

Gazi Üniversitesi Türk Dünyası Eğitim Bilimleri Kongresi, Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü bünyesinde, GUZEM işbirliği ile düzenlenmekte olan uluslararası bir kongredir. Kongrenin ana teması “Eğitim Bilimleri Çalışmaları” olarak belirlenmiştir. Kongre, Türk dünyasında yer alan farklı ülkelerden eğitim bilimcilerin uzmanlık, deneyim ve bilimsel çalışmalarını paylaşmalarını, aralarındaki işbirliğini geliştirmeyi, eğitim bilimlerindeki güncel çalışmalardan haberdar olarak ortak çalışma alanlarının oluşturulmasını amaçlamaktadır.

Siz değerli katılımcıların bilimsel ve eğitici katkılarının üst düzeyde olacağına ve verimli bir görüş alışverişi fırsatı doğacağına inanıyoruz. Sizleri çevrim içi (online) yapılacak kongremizde görmeyi heyecanla bekliyoruz.

Prof. Dr. Yücel GELİŞLİ
Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürü

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin