Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp 1. Ulusal Fitoterapi Kongresi

KONGRE TARİHİ
06 Mayıs - 07 Mayıs 2023

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.fitoterapikongresi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 6-7 Mayıs 2023 tarihlerinde Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi, AYBÜ Anadolu Tıbbı Araştırma Platformu Klübü ve İntegratif Tıp Derneği işbirliği ile online sistem üzerinden yapılacak olan Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp – 1. Ulusal Fitoterapi Kongresi`ne davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kongrenin amacı; fitoterapi alanında bilgilerimizi bu alana ilgi duyan katılımcılar ile birlikte gözden geçirmek ve alanında yetkin uygulayıcıların güncel deneyimlerinden faydalanmaktır.

Fitoterapi geleneksel bitkisel tıbbi ürünler ve bitkisel ilaçlarla yapılan bir tür bir tedavi yöntemidir. Bir bilim olarak gelişimi tıp ve eczacılık başta olmak üzere birçok disiplinin birlikte çalışması ile ilerlemektedir. Bu nedenle kongremize farklı disiplinlerden bilim insanları dahil edilmiştir. Her zaman ilgi gören bir alan fitoterapinin gelişmesi ve bilimsel zeminde bu alana ilginin sağlık profesyonelleri arasında da artması ile bu uygulamaları modern bilimsel temellerle gözden geçirme ihtiyacı doğmuştur. Bu kongre vesilesiyle hekim ve ilgili sağlık meslek mensupları ile bu alanda çalışmalar yürütenlere bilimsel açıdan faydalı bir paylaşım ortamı sağlanacaktır.

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp – 1. Ulusal Fitoterapi Kongresi ile fitoterapinin temel ve güncel konularının paylaşılacağı, içerisinde sektör temsilcilerinin de deneyimlerini aktaracağı ve önümüzdeki yıllardaki klinik uygulamalarımıza ile bilimsel çalışmalarımıza yön verecek bir etkinlik olmasını planlıyoruz
En iyi dileklerimizi sunar, katılımınızı bekleriz.

Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.