Gen Terapisi Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
13 Ocak 2023

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Grand Ankara Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.genterapisi.com
DAVET
Değerli Davetliler,

Nadir Hastalıklar Uygulama ve Araştırma Merkezi (NADİR) bünyesinde gerçekleştirilecek olan, ülkemizin ilk Gen Terapisi Sempozyumu’na sizleri davet etmekten büyük onur duyuyoruz. Sempozyumumuz Pfizer’ın tüm dünyada açmış olduğu bir proje yarışması sonucu eğitim bursu ile ödüllendirilmiş olup tüm katılımcı masrafları NADİR tarafından karşılanacaktır. Sempozyum serimizin ilki 13 Ocak 2023 tarihinde Grand Ankara Oteli’nde gerçekleştirilecektir.

Merkezimizin yapacağı sempozyum çağrısına çok sayıda klinisyen ve diğer sağlık profesyonellerinin katılacağına inanıyoruz. Eğitim serisinin sonunda bu program, Ankara Üniversitesi Nadir Hastalıklar Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin standart çalışma prosedürleri, iş akışları ve temel prosedürlerine eklenecektir. Ülkemizde gen terapisi hakkında bilgiyi artırmak, yeni ufuklar açmak, güncel gelişmeleri tartışmak üzere düzenlenen eğitim sempozyumumuz siz değerli davetlilerin katılımları ile zenginleşecek ve katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Fatma Tuba Eminoğlu
Ankara Üniversitesi Nadir Hastalıklar Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.