Genetik ve İmmünoloji Kampı 2022

KONGRE TARİHİ
18 Haziran - 19 Haziran 2022

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Wyndham Grand Kalamış

KONGRE WEB SİTESİ
genetikveimmunoloji.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım, Cerrahpaşa Romatoloji Derneği çatısı altında düzenlediğimiz Genetik ve İmmünoloji kampı 18-19 Haziran 2022 tarihlerinde Wyndham Grand Kalamış Otel’de gerçekleştirilecektir.

Konusunda uzman çok değerli hocalarımızın yaklaşımı ve anlatımıyla romatolojik hastalıklarda temeli oluşturan genetik ve immünoloji hakkında bilgilerimizi arttırmayı/tazelemeyi hedefliyoruz. Konuya ilgi duyan fellowlarımızla ilkini düzenlediğimiz bu kampta birlikte olmayı arzuluyoruz.

Bu bilinç ve sorumlulukla tüm meslektaşlarımızın bilgilerini güncellerken yenilikleri de takip edebileceği bir program planlanmıştır.

Bundan sonraki toplantılar için de bu toplantıdan alacağımız geri bildirim ve öneriler doğrultusunda programı oluşturacağız.

Hepimiz için yararlı bir toplantı olması dileğiyle...

Prof. Dr. Serdal Uğurlu
Cerrahpaşa Romatoloji Derneği Yönetim Kurulu Üyesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.