Girişimsel FTR ve Bölgesel Ağrılar Kongresi

KONGRE TARİHİ
19 Mayıs - 21 Mayıs 2023

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
La Blanche Island Bodrum

KONGRE WEB SİTESİ
www.girisimselftr.com
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzman Hekimleri Derneği FTR uzmanlık alanının en büyük 2 derneğinden biri olup kurulduğu günden bu yana meslektaşlarımızın özlük hakları için çaba göstermek yanı sıra eğitim ve bilimsel etkinlikerle yoğun olarak uğraş vermiş ve bugüne kadar, bir tanesi uluslararası olmak üzere 8 kongre ve 1 sempozyum düzenlemiştir.

Derneğimiz aynı zamanda Dünya Nörorehabilitasyon Federasyonunun (World Federation of Neurorehabilitation, WFNR) Türkiye temsilcisidir.

Derneğimiz tarafından 2 yılda bir düzenlenmekte olan Tıbbi Rehabilitasyon Kongreleri’nin sekizincisi 2022 Kasım ayında Ankara’da çok yüksek katılımla düzenlenmiş olup ağırlıklı olarak nörorehabilitasyon, ortopedik, pediyatrik, kardiyopulmoner rehabilitasyon gibi ana konuları içermiştir.

İlk kez Ankara dışında Bodrum’da 19-21 Mayıs tarihinde düzenleyeceğimiz bu kongrede ise ağırlıklı olarak teorik ve uygulamalı yönleriyle FTR’de girişimsel işlemler ve interaktif olgu tartışmaları ile sık görülen bölgesel ağrıların ve bu ağrıların özellikle girişimsel işlemlerle tedavilerinin detaylı olarak değerlendirilmesi amaçlanmıştır.

Günlük uygulamalarınıza da çok yararlı olacağını düşündüğümüz bilimsel program yanında, sosyal iletişimleri de güçlendirmeyi hedefleyen bu etkinliğimizde siz değerli meslektaşlarımızla birlikte olmak, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak bizleri onurlandıracaktır.

19 Mayıs 2023 tarihinde Bodrum’da buluşmak dileğiyle, sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Müfit Akyüz
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.