Her Yönüyle Histerektomi Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Eylül - 19 Eylül 2021

KONGRE ŞEHRİ
Çeşme, İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Radisson Blu Resort and Spa

KONGRE WEB SİTESİ
www.histerektomikongre2021.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Ege jinekoloji ve Obstetri Derneğinin 1. kongresinin 17-19 Eylül 2021 tarihlerinde düzenleneceğini sizlere iletmek istiyoruz.

Kongremiz kadın doğum alanındaki en güncel bilgileri multidisipliner bir ekip ile sizlere aktaracak uluslararası konuşmacıların olduğu oturumlar ile içeriğimiz daha da zenginleşecektir. Ayrıca önemli çalışmalar ve olguların aktarılacağı sözlü sunum oturumları da kongremizde yer alacaktır.

Amacımız her daim birlikte bilgi paylaşımında bulunmak, bütün pozitif enerjimiz ve heycanımızla keyifle geçen bir kongre sunmaktır.

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID 19 pandemisinde; yoğun çalışmalarından ve özverilerinden dolayı hekimlerimize ve tüm sağlık çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor, hayatını kaybeden kahraman sağlık şehitlerimizi ise saygıyla anıyoruz.

Saygılarımızla...

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Mehmet Özeren

Kongre Sekreterleri
Doç. Dr. Ahkam Göksel Kanmaz
Doç. Dr. Abdurrahman Hamdi İnan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.