11. Uludağ Dermatokozmetoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
04 Mart - 07 Mart 2021

KONGRE ŞEHRİ
Uludağ, Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Karinna Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.dermatokozmetoloji.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız,

04-07 Mart 2021 tarihleri arasında Uludağ’da gerçekleştirileceğimiz 11. Uludağ Dermatokozmetoloji Günleri’ ne sizleri tekrar davet etmekten büyük mutluluk ve onur duymaktayız.

Klasikleşen formatımızda Dermatokozmetoloji alanındaki gelişmeleri dermatokozmetolojiye emek ve gönül vermiş çok değerli bilim insanları bizlerle paylaşacaklardır. Türkiye’de Dermatokozmetoloji alanında ilk kez uygulamalı kursların düzenlendiği ve ilk kongreden itibaren Derinizi Uzmanına Emanet Edin hassasiyetiyle, sadece Dermatolog katılımına yönelik kararlılığımız devam edecektir.

Her organizasyonda önemli sayıda katılımcı ve sponsor firma destekleri ile ülkemizin geniş katılımlı geleneksel sempozyumları haline gelmesi bizi daha çok heyecanlandırmakta ve sorumluluğumuzu arttırmaktadır.

Düzenleme kurulu olarak, önceki sempozyumlarda olduğu gibi değerli katılımlarınızı bekliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Şükran Tunalı
Sempozyum Eş Başkanı

Prof. Dr. Hayriye Sarıcaoğlu
Sempozyum Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin