7. Uyku Bozuklukları Kongresi

KONGRE TARİHİ
27 Nisan - 01 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Akra Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.uykuder2018.org
KONGRE VİDEOSU
					
						DAVET
						
Değerli Meslektaşlarımız,

Uyku Derneği’nin düzenleyeceği 7. Uyku Bozuklukları Kongresi 27 Nisan-1 Mayıs 2018 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenecektir.

Tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile Antalya merkezinde yer alan son derece konforlu Akra Otel’de tatil tadında konaklamanın yanı sıra Uyku Tıbbı ile ilgili dünyadaki son gelişmeleri konusundaki en yetkin hocalardan dinleme olanağına sahip olacaksınız.

Kongremiz süresince Uyku Tıbbına yeni adım atan meslektaşlarımız için Sertifika Programımızın teorik ayağı olan Uyku Bozuklukları Kursu’nun 9. sunu ve Uyku Teknisyenliği Kursu’nun 8. sini gerçekleştireceğiz. Oldukça doyurucu bir program ile teorik bilgileri edinen meslektaşlarımız Derneğimiz tarafından akredite edilen bir merkezde 1 aylık pratik eğitim sonrası Uyku Sertifikası almaya hak kazanacaklardır. Teknisyen kursu ile hem uyku laboratuvarlarının mutfağındaki emekçilerimiz, Uyku Teknisyenleri için de bilgilerini güncelleme imkanı sunulacak, hem de bir uyku laboratuvarında çalışma imkanı kazanmak isteyen Uyku Teknisyeni adaylarımız teorik eğitim sonrası 1 aylık pratik eğitim ile teknisyen sertifikası almaya hak kazanacaklardır.

Kurslar ve kongre programlarının yanı sıra özellikle pratikte yaşanan sorunlar ile ilgili workshop’lar planladık. Workshoplara katılımın sınırlı olduğunu hatırlatırız.

Uyku Derneğimizin en önemli özelliği olan “Uykuya Multidisipliner Yaklaşım” konseptini kongremize de yansıttık. Uyku Tıbbı ile ilgilenen ve logomuzdaki 8 yıldız ile sembolize edilen tüm branşları ilgilendiren konular belirli oranlarda programda kendilerine yer buldu.

Kongremizde artık gelenekselleştirmeyi amaçladığımız “Multidisipliner Uyku Olgu Konseyi” oturumunu bu yıl da düzenlemeyi planlıyoruz. Bu sayede içinden çıkmakta zorluk çektiğiniz olgularınızı küçük bir sunum şeklinde hazırlayarak ülkemizin Uyku Tıbbı duayenleri ile konsülte etme imkanınız olacaktır. Bu olgu sunumlarınızı Kongre Bildirisi olarak kabul edeceğiz. Bu şekilde kongre izni kullanımı ile ilgili kolaylık sağlayacağını düşünmekteyiz.

Bu yıla kadar düzenlemiş olduğumuz kongrelerimiz bilimsel yetkinliğinin yanı sıra Uyku Tıbbı’nın ülkemizdeki temsilcileri ile kaynaşma imkanının bulunduğu sosyal etkinlikler ile de akıllara kazınmıştır. Bu yıl da yine unutulmaz sosyal etkinlikler gerçekleştireceğiz.

Uyku Tıbbına gönül veren üyelerimizin yanı sıra Uyku Tıbbı ile ilgilenmek ve bu güzide camiaya girmek isteyen tüm meslektaşlarımızı ve teknisyen arkadaşlarımızı kongremize bekliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla

Prof. Dr. Mehmet Karadağ
Uykuder Genel Başkanı

Prof. Dr. Bülent Çiftçi
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin