İmmüno Romatoloji Sempozyumu 2024

KONGRE TARİHİ
15 Şubat - 18 Şubat 2024

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
immuno-romatoloji.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Birincisini 23-26 Mart 2023 tarihlerinde, farklı departmanlardan uzmanların katılımı ile gerçekleştirdiğimiz ‘’İmmüno-Romatoloji Sempozyumu’’nun ikincisini 15-18 Şubat 2024 tarihlerinde yapmayı planladık.

İmmüno-Romatoloji Sempozyumu’nun hedeflerini immün sistemin temel çalışma prensiplerinin kavranması ve inflamatuvar hastalıkların immunopatogenezlerinin daha iyi anlaşılmasını sağlamak olarak belirlemiştik. İlk sempozyumda bu hedeflere ulaştığımızı düşünüyoruz. Başta Romatoloji uzmanları olmak üzere, temel ve klinik immünoloji, nefroloji, dermatoloji, göz, gastroenteroloji, fizik tedavi ve çocuk romatoloji uzmanlarının katılımı ile immün sistem ve patolojileri birçok yönü ile tartışılmış ve farklı bakış açıları ortaya konulmuştur.

İmmün sistem ve kronik inflamatuvar hastalıklar üzerine çok sayıda temel ve klinik çalışma yapılmaktadır. Yeni veriler ışığında, immün sistem hakkındaki bilgiler değişmekte ve kronik inflamatuvar hastalıkların tedavisinde yeni ve farklı ajanlar geliştirilmektedir. İmmün sistem hakkındaki yeni bulguların tartışılması, yeni araştırma projelerinin geliştirilmesi ve inflamatuvar hastalıkların tedavilerindeki son gelişmelerin tartışılması amacıyla İmmüno-Romatoloji Sempozyumlarının süreklilik kazanması gerektiğini kanaat getirdik. Bu beklentileri karşılamak için farklı ve geniş bir bilimsel program ile sempozyumun ikincisi gerçekleştirmeyi planlıyoruz.

İmmüno-Romatoloji Sempozyumu Düzenleme Kurulu adına, sempozyuma katılımınızı bekler, desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla

Sempozyum Başkanları
Prof Dr. Veli YAZISIZ
Doç. Dr. Atalay DOĞRU

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.