Innovation and Global Issues 5 in Multidisciplinary Sciences

KONGRE TARİHİ
02 Mayıs - 04 Mayıs 2019

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
JW Marriot Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.inglobe.org/inglobe5
DAVET
Antalya ili, Kaş ilçesi, Patara Antik Kenti Meclis Binasında gerçekleştirdiğimiz kongre serisinin beşincisi 2-4 Mayıs 2019 tarihleri arasında Ankara'da gerçekleştirilecektir. Kamu kurumları, dünya'nın farklı ülkelerinden üniversitler ve STK'lar tarafından oluşturulan platform tarafından düzenlecek olan "Innovation and Global Issues Congress V" isimli kongrede sizleri de görmek isteriz.

Kongremiz kapsamında akademisyenler, kamu ve özel sektör uygulayıcıları ve öğrenciler tarafından gönderilen çalışmalar kabul edilecektir. Sunum yapmayan katılımcılar dinleyici olarak katılabileceklerdir. Inovasyon ve küresel konular ile her alanda bu tema altında yapılacak çalışmalara öncelik verilecektir. Teknik ve Sosyal bilimlerin tüm alanlarında disiplinler arası yapılan çalışmalarda dahil olmak üzere değerlendirmeye alınacaktır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2022 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin