Kapadokya Üniversitesi 2. Sağlık Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
20 Haziran - 21 Haziran 2023

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
kunss.kapadokya.edu.tr
DAVET
Değerli Bilim İnsanları,

Dünya Sağlık Örgütü tarafından “fiziksel, duygusal ve sosyal açıdan tam bir iyilik hali içerisinde olma durumu” olarak tanımlanan sağlık, İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi’nde de temel insan hakkı olarak kabul edilmektedir.

İlk ve en önemli adımları çocukluk çağında atılan sağlığın, “Tam bir iyilik hali” çerçevesinde “Multidisipliner Yaklaşımla Yenidoğan” temasıyla ilk kez 2020 yılında gerçekleştirilen Sağlık Sempozyumunun ikincisi bu yıl “Multidisipliner Yaklaşımla Erken Çocukluk Dönemi” temasıyla gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda sempozyumda, multidisipliner yaklaşımlarla fikir alışverişleri yapılarak siz değerli bilim insanlarının katkısı ile güncel bilimsel gelişmeler paylaşılacaktır.

Sempozyumda 6 Şubat 2023 tarihinde ülkemizde gerçekleşen deprem felaketinden bilhassa etkilenen çocuklarımız için “Erken Çocukluk Dönemi Deprem Özel Oturumu” düzenlenecektir. Bu oturum ile hassas gruplardan olan çocukların afet durumlarında maruz kaldıkları durumlar ve uygulanması gereken doğru yöntemler konusunda uzman bilim insanlarının katkıları ve paylaşımları ile bir farkındalık yaratılması amaçlanmaktadır.

20-21 Haziran 2023 tarihlerinde Kapadokya Üniversitesi Kapadokya Meslek Yüksekokulu sağlık programları kapsamında çevrimiçi gerçekleşecek olan Kapadokya Üniversitesi II. Sağlık Sempozyumu’ na siz değerli bilim insanlarını davet etmekten onur duyuyor, kıymetli katkılarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla,

Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyit ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

PAYLAŞ: WhatsApp Facebook X.com LinkedIn
Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.