KLİVET 2021 Uluslararası 9. Bahar Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
13 Eylül - 14 Eylül 2021

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.klivet2021.org
DAVET
Değerli meslektaşlarım,

KLİVET Sempozyumunu bu yıl “Üroloji-Nefroloji” başlığı altında gerçekleştireceğiz.

Her yıl olduğu gibi mesleki dayanışmanın ön planda tutulduğu, mesleki gelişimin hedeflendiğisempozyumumuzda; Üroloji-Nefroloji konusunda konusunda dünya genelinde kabul görmüş, ufkumuzu enişletecek konuşmacıları davet ettik. Ülkemizde her geçen gün bu konuda yapılan yatırımlar eşliğinde meslektaşlarımızın çok önemli çalışmalara imza attığını gururla izliyoruz. Bu çalışmaların genele yayılması, hem hekim arkadaşlarımızın mesleki gelişimini arttıracak, hem de hasta sahibi ve hastalarımızın yaşam standartlarını yükseltecektir.

KLİVET ailesi olarak geçirdiğimiz zorlu bir yılın ardından siz değerli meslektaşlarımızı organizasyonumuzda görmekten mutluluk duyacağız. Uzun süren hazırlıklarımızın tamamı sizlerin katılımıyla anlam kazanacaktır.

Eylül 2021 de görüşmek dileğiyle...

Tarık Akan
Veteriner Hekim
Klinisyen Veteriner Hekimler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin